ЄС обговорить безпекову ситуацію в Україні — Боррель

ЄС обговорить безпекову ситуацію в Україні — Боррель

Боррель про армію України
Верховний представник Європейського союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Фото: Getty Images

Верховний представник Європейського союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель анонсував обговорення у сфері безпеки, разом із пропозиціями щодо збільшення внеску ЄС в українську армію.

Про це посадовець написав у соцмережі Х (раніше Twitter).

За його словами, що наступне засідання Ради ЄС у закордонних справах буде присвячене зобов’язанням ЄС з безпеки та пропозиціям щодо зміцнення військового потенціалу України.

"На наступному засіданні Ради ЄС ми обговоримо безпекові зобов’язання ЄС, і на столі лежатимуть пропозиції щодо збільшення нашого внеску у військовий потенціал України", – написав Боррель.

Він зазначив, що необхідно зміцнювати ЗСУ та системами ППО України. У дописі Боррель звернув увагу на ракетну атаку, яку армія РФ здійснила по Україні напередодні.

Ракетна атака РФ на Україну 8 грудня

8 грудня російська армія атакувала територію України 20 крилатими ракетами Х-101/Х-555 та балістичною ракетою "Іскандер-М". Сили ППО знищили 14 крилатих ракет.

На початок