Вибух на БАМі: ФСБ заявила про розкриття підриву

Вибух на БАМі: ФСБ заявила про розкриття підриву

Вибух на БАМі: ФСБ заявило про розкриття підриву
Сніг на шпалах сибірської залізниці, відомої як Байкало-Амурська магістраль (БАМ). Фото: AP/Boris Yurchenko

ФСБ Росії заявила про розкриття підриву залізничних потягів у Північномуйському тунелі на Байкало-Амурській магістралі 29 і 30 листопада. Російські силовики повідомили, що підрив, за їхніми даними, скоїв громадянин Білорусі, який діяв в інтересах українських спецслужб, його затримали.

Про це повідомляють “РИА Новости”.

Як заявили в ФСБ, підозрюваний “отримував вказівки від іншого громадянина Білорусії, який живе в Литві і діє під контролем українських спецслужб”.

За версією слідства, вибухові пристрої підривник забрав зі схованки, привіз їх у Бурятію і заклав на цистернах вантажних поїздів, повідомляє ФСБ.

"Товариш запропонував перевезти посилку за винагороду", — розповів чоловік на відео, оприлюдненому силовиками.

Що відомо про вибух на БАМі

Вночі 30 листопада в РФ стався вибух на Байкало-Амурській магістралі, а саме в Північномуйському тунелі ім. Бессолова, який розташований у Бурятії. Йдеться про чергову успішну операцію Служби безпеки України.

Про це Суспільному повідомили джерела в правоохоронних органах. За нашими даними, під час руху вантажного поїзда спрацювали 4 вибухових пристрої.

"Фактично це єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм. І наразі цей шлях, який Росія використовує у тому числі й для військових поставок, паралізовано", — зазначили наші джерела.

При цьому Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що на території держави-агресора Росії частішають збої в роботі залізниці.

На початок