Двоє працівників газової служби загинули через зсув ґрунту у Харкові

Двоє працівників газової служби загинули через зсув ґрунту у Харкові

Доповнено

Двоє працівників газової служби опинилися під шаром землі внаслідок зсуву ґрунту під час аварійних робіт у Харкові.

Про смерть 42- та 48-річного чоловіків повідомили в регіональному управлінні рятувальників.

"4 грудня о 18:26 надійшло повідомлення, що під час проведення аварійних робіт працівниками газової служби на підземному газопроводі стався зсув ґрунту. Під шаром землі опинились двоє чоловіків 1981 та 1975 р.н. Подія сталася на вул. Шевченка міста Харкова", — йдеться у повідомленні.

Рятувальники намагались швидко відкопати чоловіків, але після того, як дістали їх з-під землі, ті були без ознак життя, зазначили в ДСНС.

дснс харківської області
Фото: ДСНС Харківщини

"Працівники газової служби проводили аварійні роботи на газопроводі середнього тиску. Коли встановлювали хомути на трубу — стався зсув ґрунту. Двох чоловіків засипало на глибині два з половиною метри. Щоб дістати тіла з-під обвалу рятувальникам знадобилося близько години", — розповів Суспільне Харків речник ДСНС регіону Євген Василенко.

Доповнено. 22:40. Інформацію про загибель двох працівників підтвердили у харківській міській філії "Газмережі".

"Сьогодні, 4 грудня, у Харкові під час проведення аварійних робіт працівниками газової служби на підземному газопроводі стався зсув ґрунту. Під шаром землі опинились двоє фахівців Харківської міської філії, які, на жаль, загинули. Обставини трагічних наслідків з'ясовуються", — йдеться у повідомленні установи на Facebook.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок