Кримські партизани виявили місця зберігання КАМАЗів російських військових

Кримські партизани виявили місця зберігання КАМАЗів російських військових

Військова частина окупантів у Криму, Бахчисарай
Військова частина окупантів у Криму, Бахчисарай. Фото: Telegram/Атеш

Військово-партизанський рух "Атеш" виявив вивантаження військових КАМАЗів російських загарбників у Феодосії та завантаження цих машин у Бахчисараї окупованого Криму.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це "Атеш" повідомив на своєму у Telegram-каналі.

Зокрема, агенти знайшли у Феодосії місце вивантаження величезної кількості техніки військового застосування, більшість якої — КАМАЗи. Також багато паливних складів тривалий час стояла на території вокзалу. Партизани дізналися графік під'їзду відповідних складів та повідомили Силам оборони України.

"Ці транспортні засоби будуть використані для перекидання особового складу на Таврійському напрямку. Маршрут, коли і яку кількість живої сили ми вже знаємо. У будь-якому разі кінець для окупанта буде один — смерть або гірка інвалідність до кінця життя", — йдеться у повідомленні.

Крім того, "Атеш" виявив у Бахчисараї військову частину, яка функціонує, незважаючи на напівзанедбаний стан.

"Нам відомо, що на зазначеному об'єкті розміщені великі складські приміщення, біля яких проходять завантаження армійських КАМАЗів. Так само встановлено, що військовослужбовці розквартировані у військовому містечку неподалік від військової частини", — зазначили партизани.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок