Зеленський назвав напрямки на лінії фронту, де тривають найважчі бої

Зеленський назвав напрямки на лінії фронту, де тривають найважчі бої

Зеленський назвав напрямки на лінії фронту, де тривають найважчі бої
Президент України Володимир Зеленський під час звернення 2 листопада 2023 року. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що інтенсивні бої тривають в десятках точок по всьому фронту.

Про це глава держави повідомив під час відеозвернення.

"Найважчі — Мар’їнський напрямок, Авдіївський, Бахмутський. Але також і південь, і Харківщина", — сказав Зеленський.

Президент також розповів, що триває робота над збільшенням можливостей України, зокрема оборонно-промислового комплексу.

"Ми готуємо й нові пакети військової підтримки від партнерів. Готуємо й посилення нашої ППО — це незмінний пріоритет", — заявив глава держави.

Зеленський зазначив, що 3 грудня окупанти завдали ударів по Херсону.

"Просто по місту... Будинки. Вулиці. Наші лікарні. Станом на цей час відомо про двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усім пораненим надано необхідну допомогу", — сказав президент.

Глава держави наголосив, що загалом лише за один цей день і лише на Херсонщині вже було більше 20-ти російських обстрілів.

"По місту Берислав, по селах області. Я дякую всім рятувальникам ДСНС України, усім працівникам Національної поліції, які ліквідовують наслідки обстрілів. Я дякую всім лікарям, медичним сестричкам, які надають допомогу. Місцевій владі, волонтерам, які не полишають напризволяще свої міста й громади", — продовжив Зеленський.

Окрім цього, президент підкреслив, що "в кожному місті України, де сьогодні був відносно тихий день. Усі, хто зараз у тилу, усі, хто може просто побути в себе вдома, усім варто пам'ятати, що битва за долю України триває".

"Триває вона не у соцмережах, не в суперечках один з одним про щось політичне, не у з'ясуванні стосунків. Ця битва там, де кожного дня українці й українки потребують підтримки. Конкретних речей, які посилюють Україну. Які додають міцності нашим позиціям, дають змогу відповідати ворогу нашими діями. Сміливими діями", — вказав глава держави.

Зеленський подякував тим, "хто не забуває, що фронт потребує підтримки".

На початок