У Житомирі провели в останню путь двох полеглих захисників України

У Житомирі провели в останню путь двох полеглих захисників України

свічка пам'яті
У Житомирі провели в останню путь двох полеглих захисників України. Колаж Суспільного

1 грудня у Житомирі попрощалися із двома полеглими захисниками — Денисом Бондарчуком і Володимиром Савчуком, які загинули в боях за Україну.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила Житомирська міська рада.

Денис Бондарчук народився 21 грудня 1994 року у Житомирі. Навчався в загальноосвітній школі №36, згодом продовжив навчання у вечірній школі. Працював на різних будівельних майданчиках. З початку повномасштабної війни Росії проти України за станом здоров'я не був мобілізований, але з весни 2023 року наполіг і став до лав ЗСУ.

22 листопада Денис героїчно загинув у Донецькій області під час стрілецького бою з російськими військовими.

Володимир Савчук родом з Рівного. Народився 24 листопада 1989 року. Навчався у Теофіпольській загальноосвітній школі №1 на Хмельниччині. Після закінчення школи приїхав до Житомира та вступив до Житомирського агротехнічного університету на факультет "Екологія навколишнього середовища". Закінчив курси підготовки офіцерів запасу при Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова та отримав військове звання молодшого лейтенанта. Мав дружину та сина. Працював.

У квітні 2023 року добровільно пішов в один із підрозділів ЗСУ, ставши на захист України від російських військ. Лейтенант Володимир Савчук загинув 28 листопада 2023 року, отримавши поранення, несумісне з життям, під час виконання бойового завдання.

Вічна слава та світла памʼять нашим Героям.

На початок