ДБР повідомило про підозру двом колишнім правоохоронцям з Луганщини

ДБР повідомило про підозру двом колишнім правоохоронцям з Луганщини

ДБР повідомило про підозру двом колишнім правоохоронцям з Луганщини
Ілюстративне фото: УНІАН

Державне бюро розслідувань підозрює двох колишніх працівників правоохоронних органів Луганської області у державній зраді, участі у збройних формуваннях та терористичній організації й дезертирстві.

Про це повідомили в ДБР.

За даними слідства, колишня працівниця правоохоронного органу з міста Хрустальний перейшла на бік російських окупантів у 2014 році. Вона вступила до терористичної організації "ЛНР" та проходила службу на різних посадах, зокрема допомагала представникам окупаційної "влади" проводити обшуки та фільтраційні заходи, допитувала родичів військовослужбовців ЗСУ, щоб дізнатися місця розташування українських підрозділів.

Їй оголосили підозру у державній зраді, участі в збройних формуваннях та терористичній організації (ч. 1 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Інший підозрюваний — колишній правоохоронець з Новопскова, який у квітні 2022 року добровільно перейшов на службу до росіян. Чоловік воює проти Збройних сил України та допомагає російським пропагандистам створювати фейкові матеріали та сюжети.

Його підозрюють у державній зраді та дезертирстві (ч. 2 ст. 111, ч. 4 ст. 408 КК України).

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 років до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок