Зеленський заявив, що Україна зміцнюватиме фортифікації на всіх напрямках

Зеленський заявив, що Україна зміцнюватиме фортифікації на всіх напрямках

Зеленський провів 2 наради і сказав, що треба зміцнювати фортифікації України
Володимир Зеленський та Олександр Сирський у Куп'янську на Харківщині. 30 листопада 2023 року. Фото: Володимир Зеленський/Faebook

Президент України Володимир Зеленський 30 листопада провів оперативну нараду з військовими на Запоріжжі, а також загальнодержавну нараду щодо зміцнення фортифікації України на всіх напрямках.

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні.

"На всіх основних напрямках, де потрібно посилитись, прискоритись з будівництвом споруд", — сказав глава держави.

Насамперед загороджувальні безпекові конструкції потрібні на Авдіївському, Мар’їнському та інших напрямках Донеччини. Також це Куп’янський напрямок на Харківщині, оборонна лінія Купʼянськ — Лиман.

"І вся Харківщина, і Сумщина, і Чернігівщина, і Київська, і Рівненська область, Волинь. Також південь — Херсонська область", — додав Зеленський.

Президент також повідомив, що в Запорізькій області, куди він прибув 30 листопада з робочим візитом, була оперативна нарада з військовими, з генералами Олександром Тарнавським (командувач ОУВ "Таврія"), Едуардом Москальовим (ОУВ "Одеса"), Сергієм Літвіновим (ОУВ "Запоріжжя") та всіма, хто відповідає за оборону на Запоріжжі.

Ще одна тема нарад — будівництво укриттів у школах на Запоріжжі, щоби тутешні діти могли навчатись у змішаному форматі, ходити на уроки офлайн.

Володимир Зеленський 30 листопада відвідував передовий командний пункт у Купʼянську та нагороджував там військових ЗСУ. Окрім цього у Харкові президент відвідав станцію метро "Університет", де облаштовані класи для навчання. Він поспілкувався з вчителями й учнями та нагородив педагогів орденами княгині Ольги 3-го ступеня, надав почесні звання "Заслужений працівник освіти України" та "Заслужений вчитель України".

На початок