Подоляк: немає конфлікту між Зеленським і Залужним

Подоляк: немає конфлікту між Зеленським і Залужним

Подоляк: немає конфлікту між Зеленським і Залужним
Фото: УНІАН

В Україні немає конфлікту між президентом Володимиром Зеленським і головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, наголосив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода, коментуючи статтю The Economist про нібито погіршення відносин Зеленського і Залужного.

“Ми наполягаємо на тому, що конфлікту не існує. Ще раз підкреслюю, що президент Зеленский перебуває в постійній комунікації з паном Залужним. Безумовно є ситуація, коли треба проводити ті чи інші розмови на Ставці з урахуванням того, як просуваються наші наступальні операції, які корективи треба вносити, що треба робити для того, щоб це було ефективніше. Але ще раз підкреслюю – ці спілкування щоденні в робочому форматі”, — розповів Подоляк.

Він додав, що Кремль зацікавлений у внутрішньополітичних конфліктах в Україні.

Коментуючи заяви народної депутатки від "Слуги народу" Мар’яни Безуглої щодо Залужного і плану ведення війни на 2024 рік, Подоляк сказав, що Офіс президента не модерує висловлювання депутатів.

Перед тим видання The Economist у своїй статтіі в якій заявило про нібито "конфлікт" між найвищим військовим і політичним керівництвом України через результати літнього контрнаступу 2023 року.

Заступниця голови комітету з нацбезпеки Безугла опублікувала низку дописів із звинуваченнями на адресу Залужного. Вона заявила, що військове командування України мають подати у відставку, бо не надало "ніякого плану дій на 2024 рік" ані на Ставці, ані комітету .

На початок