Трьох жителів Луганщини підозрюють в колабораціонізмі, ще чотирьох судитимуть

Трьох жителів Луганщини підозрюють в колабораціонізмі, ще чотирьох судитимуть

Трьох жителів Луганщини підозрюють в колабораціонізмі, ще чотирьох судитимуть
Фото: Леонід Харшан/Суспільне Житомир

Трьох жителів Щастинського Старобільського та Сватівського району підозрюють у співпраці з російською окупаційною владою. Також передали до суду обвинувальні акти стосовно ще чотирьох жителів Луганщини. За версією слідства, вони обійняли посади в органах, створених окупаційною владою.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Луганщини.

За інформацією прокуратури, колишні сільський староста, співробітник сільської ВЦА та секретар старостинського округу після окупації Луганщини добровільно погодились співпрацювати з окупаційним режимом.

"Вони добровільно погодилися очолити "сектор із забезпечення життєдіяльності с. Стрільцівка Міловського району ЛНР", "Чугинський відділ життєзабезпечення населених пунктів адміністрації Станично-Луганського району ЛНР" та аналогічний "відділ" у Павлівці Білокуракинського району", — повідомили у прокуратурі.

Всім трьом оголосили про підозру за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Також до суду вже передали обвинувальні акти щодо ще чотирьох жителів області. За інформацією прокурорів, після окупації Луганщини вони обійняли посади так званих начальників організаційних відділів та управлінь життєзабезпечення окупаційних Адміністрації У Новопсковському, Біловодському та Марківському районах.

"Усі фігуранти керують підрозділами незаконних "органів влади", здійснюють контроль за дотриманням правил та нормативів забезпечення населення житлово-комунальними послугами, взаємодіють з іншими структурами псевдореспубліки", — йдеться у повідомленні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок