Вінницький музей збирає експонати періоду відновлення української незалежності

Вінницький музей збирає експонати періоду відновлення української незалежності

історичне фото
Фото кінця 80 — початку 90-х років ХХ століття. Фото: Музей Вінниці, Facebook

Музей Вінниці збирає експонати, пов'язані з періодом відновлення української незалежності. З матеріалів кінця 1980 — початку 1990 років оформлять стаціонарну виставку.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Музею Вінниці, першим результатом дослідження періоду відновлення незалежності стала вулична виставка "Вінниця. Україна. Незалежність". Її організували у серпні 2021 року. Наразі ж дослідження цього періоду триває, тому музейники звернулися до вінничан, аби вони допомогли зі збором матеріалу. А це можуть бути:

  • Документи, які пов’язані з тим періодом. Це можуть посвідчення, студентські квитки, агітаційні матеріали, запрошення тощо;
  • Світлини та відеоматеріали, які демонструють життя міста від середини 1980-х до середини 1990-х років. Це можуть бути як фотографії з мітингів на підтримку відновлення незалежності, так і світлини, які відображають тогочасний щоденний побут мешканців нашого міста;
  • Будь-які інші речі, які стосуються вище згаданого проміжку часу у Вінниці.

Матеріали можна надати для сканування/фотографування, для експонування на виставці (впродовж 3-4 місяців) або ж передати Музею на постійне зберігання, поповнивши його фонди.

З пропозиціями щодо експонатів варто писати заступнику директора з виставкової роботи Євгену Сафар’янсу на пошту [email protected] або ж у повідомленні на сторінку Музею у Facebook.

На початок