Сприяв проведенню незаконних виборів у Криму: підозрюється директор підприємства

Сприяв проведенню незаконних виборів у Криму: підозрюється директор підприємства

Прокуратура Криму
Ілюстративне фото. Прокуратура АРК

Прокуратура автономії повідомила про підозру кримчанину, що допомагав окупантам у проведенні "виборів" на території окупованого Росією півострова. Його дії кваліфіковано як пособництво у колабораційній діяльності. Чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє прокуратура АР Крим та м. Севастополя.

Встановлено, що підозрюваний обіймає посаду генерального директора окупаційного видавництва і типографії "Таврида", починаючи з липня 2023 року. За його керівництва підприємство займалось виготовленням бюлетенів для голосування на незаконних виборах у серпні 2023 року в Криму.

"Згідно з розпорядженням уряду держави-окупанта, з 2020 року типографія «Таврида» – єдиний на території окупованого півострова постачальник, у якого здійснюють закупівлю бюлетенів та інших необхідних матеріалів для проведення виборів чи інших незаконних заходів на півострові", — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці наголосили, що таким чином підозрюваний добровільно, всупереч вимогам законодавства України, допомагав державі-агресору у проведенні "голосування" на окупованому півострові.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок