У Києві вночі працюють 254 одиниці спецтехніки

У Києві вночі працюють 254 одиниці спецтехніки

У Києві вночі працюють 254 одиниці спецтехніки
. На вулицях Києва працює спецтехніка. Фото: КМДА

На вулиці Києва через негоду вивели 254 одиниці спецтехніки. Дорожники працюватимуть у посиленому режимі всю ніч.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко у Telegram.

"254 одиниці спецтехніки "Київавтодору" зараз працюють на вулицях Києва. У першу чергу, здійснюють обробку покриття на мостах і шляхопроводах, на підйомах і спусках столиці, магістральних вулицях, якими рухається громадський транспорт", — повідомив Кличко.

Міський голова відзначив, що на очищення та оброблення тротуарів, підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, балансових пішохідних зон, де використання спеціальної техніки неможливе, залучили 38 бригад із ручного прибирання у складі 250 робітників, які прибирають сніг вручну.

Кличко додав, що дорожники працюватимуть у посиленому режимі всю ніч, щоб забезпечити рух транспорту та пішоходів на ранок понеділка.

Синоптики попереджають, що на Київ насувається сильна хуртовина.

У КМДА водіїв закликали без необхідності не виїжджати на вулиці міста, а також не паркувати авто на тротуарах на узбіччях, щоб не заважати спецтехніці.

Відзначимо, що в Україні через різке погіршення погодних умов розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

Також Укрзалізниця додала місця на потяги через негоду та закликала не ризикувати з автотранспортом і скористатись потягами.

На початок