Ілон Маск у понеділок зустрінеться з президентом Ізраїлю

Ілон Маск у понеділок зустрінеться з президентом Ізраїлю

Генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск
Фото: AP /Kirsty Wigglesworth, Pool

У понеділок Ілон Маск зустрінеться з президентом Ізраїлю та родичами заручників, яких утримує ХАМАС.

Про це повідомляє Reuters.

Раніше правозахисні групи звинуватили Ілона Маска в поширенні антисемітизму на його платформі X (колишній Twitter).

Зазначається, що під час зустрічі президент Ізраїлю Іцхак Герцог має намір обговорити з американським підприємцем та мільярдером Ілоном Маском проблему антисемітизму у соціальних мережах.

Ізраїльський телеканал Channel 12 також повідомив, що Ілон Маск зустрінеться з прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу та деякими родичами заручників, яких нині утримують бойовики палестинської організації ХАМАС на території Сектору Гази.

Візит Маска збігається з чотириденним перемир'ям Ізраїлю з палестинськими бойовиками ХАМАС у Газі, під час якого 40 із 240 заручників, уже були звільнені та повернулися додому.

Що відомо про антисемітські висловлювання Ілона Маска

Ілон Маск 15 листопада підтримав твіт, який звинувачував євреїв у ненависті до білих людей. Ілон Маск написав у відповідь, що це є "фактичною правдою".

У п'ятницю Білий дім засудив заяви мільярдера, назвавши їх "огидними". А коаліція з-понад 150 рабинів закликала Apple, Disney, Amazon, Oracle та інші компанії припинити рекламу в соціальній мережі X.

Після цього низка великих американських компаній призупинила рекламні контракти із соцмережею X. Компанії Lionsgate, Warner Bros, Paramount, Sony Pictures і Comcast/NBCUniversal та Disney оголосили про припинення реклами в Х.

На початок