Життя Харкова та області у фото: 20-26 листопада

Життя Харкова та області у фото: 20-26 листопада

російський танк спалений
Спалена техніка у засніженому полі поблизу Куп’янська, Харківщина, 21 листопада 2023 року. Фото: Ozge Elif Kizil/Anadolu/Getty Images

Відзначання Дня Гідності та Свободи, Дня пам'яті жертв голодоморів, руйнування пішохідного мосту в Ізюмі та порятунок коней з-під Авдіївки — яким був тиждень, дивіться у підбірці Суспільне Харків.

український військовий на харківщині
Український військовий на бойовій позиції на Харківщині, 20 листопада 2023 року. Фото: Diego Herrera Carcedo/Anadolu/Getty Images

У Харкові відзначили День Гідності та Свободи

В укритті у середмісті Харкова відзначили десятиліття з початку Євромайдану концертом, на якому співали пісень, читали вірші та ділилися спогадами про Революцію Гідності. Під час концерту збирали кошти на потреби Сил оборони.

день гідності та свободи харків
У Харкові відзначили День Гідності та Свободи, 21 листопада 2023 року. Фото: Валерія Ємець/Суспільне Харків

Вшанування загиблих під час Голодоморів

Біля намету "Все для перемоги" у середмісті Харкова виклали хрест зі свічок. Близько 30 людей прийшли 25 листопада, щоб вшанувати пам'ять про загиблих під час Голодоморів.

голодомор харків
Люди запалили свічки у пам'ять про жертв Голодоморів, Харків, 25 листопада 2023 року. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

В Ізюмі впала опора мосту, на якій був напис художника Гамлета

У пішохідного мосту, який з'єднує між собою дві частини деокупованого Ізюма на Харківщині, впала одна з опор. Міст був пошкоджений під час боїв, надламана снарядом опора не витримала сильного вітру.

пішохідний міст ізюм
Пішохідний міст в Ізюмі, листопад 2023 року. Фото: Суспільне Харків

Евакуйовані коні з-під Авдіївки — у Харкові: як почуваються тварини, які вижили під обстрілами РФ

На Харківському кінному заводу прихистили двох коней, яких волонтери та поліцейські евакуювали з Донеччини. Двоє тварин жили на фермі в селі Ласточкиному, за три кілометри від Авдіївки. Навесні ферму розбили росіяни: інших тварин, які вижили після обстрілів, вивезли три тижні тому. Двох коней вдалося евакуювати тільки зараз.

коней врятували з авдіївки
Один з коней, евакуйованих з-під Авдіївки, Харків, 21 листопада 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок