Чи є в Україні нестача продуктів харчування — коментар Торгово-промислової палати

Чи є в Україні нестача продуктів харчування — коментар Торгово-промислової палати

Чи є в Україні нестача продуктів харчування
Продукти в магазині. Ілюстративне фото: УНІАН

В Україні немає нестачі продуктів харчування. Водночас є проблеми із забезпеченням продовольства у прифронтових зонах.

Про це перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини”, коментуючи слова представника Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) в Україні Метью Голлінгсворта, що "сьогодні приблизно кожна п'ята українська родина стикається з тим чи іншим ступенем гострої нестачі продовольства".

“ООН дає трошки недостовірну інформацію. Є проблеми із забезпеченням продовольства у прифронтових зонах. Там магазини нерегулярно працюють. Довезти продукти харчування туди, де йдуть регулярні обстріли, проблематично. Чисто по-людськи є небезпека. Тому не регулярне підвезення. Не знаю, звідки він взяв таку інформацію про те, що в Україні є нестача продуктів харчування”, — сказав Непран.

Він розповів, що 23 листопада Міністерство агрополітики, за його запитом, надало інформацію, що в поточному році зібрано 21,6 млн тонн пшениці. При цьому внутрішнє споживання становить 6,6 млн тонн, із них 3,9 млн тонн йде на макарони, хліб, хлібобулочні вироби. Решта може йти на експорт.

Крім того, у 2023 році виробили 194 тисячі тонн гречки при внутрішньому споживанні 151 тисяча тонн.

“Не те що вистачить, ціна не повинна рости, буде стабільна, яка є. Очікується виробництво близько 11 млн тонн яєць, а внутрішнє споживання порядка 10 млн тонн. Де ООН взяло таку інформацію, на які цифри спираються?” — сказав Непран.

Раніше на засіданні Ради Безпеки ООН представник Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) в Україні Метью Голлінгсворт сказав, що "сьогодні приблизно кожна п'ята українська родина стикається з тим чи іншим ступенем гострої нестачі продовольства", передусім біля зони бойових дій. За його слвоами, понад 900 тис осіб, які живуть у радіусі 30 км від лінії фронту, відчувають найгостріші потреби у забезпеченні продовольством, які посилюються взимку.

На початок