У рамках примусової евакуації з Куп'янщини лишилося вивезти чотири родини: їх шукає поліція

У рамках примусової евакуації з Куп'янщини лишилося вивезти чотири родини: їх шукає поліція

У рамках примусової евакуації дітей з 10 населених пунктів Куп'янського району лишилося вивезти ще чотирьох неповнолітніх.

Про це 23 листопада під час брифінгу сказав керівник обладміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, родини з дітьми шукають, але сподіваються, що до 26 листопада їх зможуть евакуювати.

"Дуже сподіваюся, що ми цього тижня завершимо евакуацію з цього напрямку. Це чотири родини. Підстави різні. Ми їх шукаємо, вони виїхали зі своїх місць постійного проживання. За нашими даними, вони продовжують перебувати на Куп'янському напрямку. Вони перебувають у населених пунктах, звідки оголошена евакуація. Нацполіція робить побудинкові обходи, шукає сім'ї, щоб проводити евакуацію", — розказав Синєгубов.

"Відбувається те, що люди погоджуються, домовляємося на завтра, волонтери приїздять, ризикуючи життям, а людей немає. Починають опитувати сусідів — родина виїхала", — каже керівник ОВА.

За його словами, обладміністрація планує розширювати список населених пунктів на Куп'янському напрямку, звідки евакуйовуватиме дітей та дорослих.

"Враховуючи військову ситуацію будемо розглядати ще населені пункти, де ми будемо оголошувати обов'язкову евакуацію дітей з родинами у примусовий спосіб. Розглядаємо сам Куп'янськ, якусь його частину і далі, бо перебування населення заважає нашим військовим. Тому це не лише безпека людей, але це стратегічний напрямок для оборони рубежів", — сказав Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок