У Луцьку відбувся чемпіонат Волині з грепплінгу

У Луцьку відбувся чемпіонат Волині з грепплінгу

Ексклюзивно

У Луцьку 25 листопада відбувся обласний чемпіонат з грепплінгу. Захід організували на базі спортивного комплексу Волинського національного університету, передає кореспондент Суспільного.

Загалом учасниками змагань у перший день стали понад 130 спортсменів, розповів Суспільному президент Волинської федерації панкратіону, грепплінгу і джиу-джитсу Михайло Савчук. З його слів, зі змагання — перші після повномасштабного вторгнення.

"Дуже символічно, що попередні потужні змагання ми зробили за тиждень до того, як почалася війна... Тут формується волинська збірна з грепплінгу та панкратіону, тобто це найкращі спортсмени", — сказав волинський тренер.

У змаганні взяли участь спортсмени різних вікових категорій. Михайло Савчук зазначив: грепплінг є найбільш видовищною боротьбою, адже дозволені майже всі больові та всі задушливі прийоми.

Тренер Михайло Музиченко розповів: разом із підопічними приїхали з міста Фастова та представляють Київ і Київську область.

"Привезли команду в кількості 18 чоловік. Я вожу дітей по всій Україні, щоб вони боролися, набиралися опиту і було оголошення про змагання і вирішили приїхати сюди", — зазначив тренер.
У Луцьку відбувся чемпіонат Волині з греплінгу
Змагання з грепплінгу. Фото: Суспільне Луцьк

Один із суддів змагань — 16 річний спортсмен Дмитро Петріщев. З його слів, у цьому спорті вже п'ять років і неодноразово теж їздив на змагання різних рівнів.

"Перший раз пробую в ролі судді, дуже цікаво наблюдати за цим. Хлопці молодці, працюють. Взагалі дуже цікаво, бо коли сам борешся, то це інше, а коли дивишся – ще інше. Останні мої змагання: я виступав на чемпіонаті світу у Варшаві, зайняв друге місце і став срібним призером", — сказав хлопець.

Борці різних вікових категорій змагатимуться в Луцьку впродовж двох днів. 26 листопада відбудеться чемпіонат міста з панкратіону.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок