З окупованої Луганщини виїхала родина загиблого захисника України

З окупованої Луганщини виїхала родина загиблого захисника України

З окупованої Луганщини виїхала родина загиблого захисника України
Родина загиблого українського військового, яка виїхала з окупованої Луганщини. Фото: Telegram/ Артем Лисогор

Волонтери допомогли евакуюватись з окупованої Луганщини родині загиблого українського військового, який загинув у перший день повномасштабного вторгнення.

Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

За його інформацією, загиблий військовий 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Він загинув у перший день повномасштабного вторгнення під час авіаудару з боку російських військ.

"Родина хлопця проживала на території, яку противник окупував у перші дні війни. Тому мати, бабуся та молодший брат не встигли виїхати, щоб проститися з героєм у Дніпрі. Переховувались від переслідувань росіян на Луганщині", — написав Лисогор.

Виїхати з окупованої території родина наважилась восени 2023 року. До виїзду готувались протягом двох місяців. Виїхати їм допомогли волонтери зі Старобільщини. Наразя люди вже знаходять на території України.

"Уперше за півтора роки почувається у безпеці. І, нарешті, зможе відвідати могилу Героя, який віддав життя за незалежність", — додав очільник ОВА.

За іфнормацією Генштабу ЗСУ, на окупованій Луганщині співробітники Росгвардії проводять обшуки та перевіряють в людей документи. Вони шукають українських військових та людей, у кого родичі служать в Збройних силах та інших силових структурах України.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок