НАБУ і САП викрили нардепа на спробі підкупити топпосадовця біткоїнами. Про кого йдеться

НАБУ і САП викрили нардепа на спробі підкупити топпосадовця біткоїнами. Про кого йдеться

НАБУ і САП викрили нардепа Одарченка на спробі підкупити топпосадовця біткоїнами
НАБУ і САП викрили нардепа на спробі підкупити топпосадовця біткоїнами. Фото: НАБУ і САП

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили народного депутата на спробі підкупу голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури біткоїнами. За даними джерел Суспільного у правоохоронних органах, йдеться про нардепа від фракції "Слуга народу" Андрія Одарченка.

Про викриття повідомили у пресслужбі НАБУ.

"Народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. дол. США", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

"Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США. Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати", — повідомили у НАБУ.

Наразі слідчі дії тривають.

Як повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України, співпраця агентства та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури "була і буде системною".

Суспільне намагалося зв'язатися з Одарченком, на дзвінки він не відповідає, в приймальні у Харкові від коментарів відмовляються.

На початок