На Куп'янському напрямку РФ кидає в штурми колишніх ув'язнених, які нещодавно підписали контракти — речниця 14-ї ОМБр

На Куп'янському напрямку РФ кидає в штурми колишніх ув'язнених, які нещодавно підписали контракти — речниця 14-ї ОМБр

Українські військові на фронті
Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ

Попри сніг і мороз росіяни продовжують штурмувати позиції українських військових на Куп'янському напрямку. Росіяни почали підвозити піхоту танками та бойовими машинами.

Для нових штурмів росіяни використовують колишніх ув'язнених, які нещодавно підписали контракти з міністерством оборони РФ, розповіла в етері "Суспільне.Спротив" речниця 14-ї бригади ім. князя Романа Великого Надія Замрига.

"Росіяни попри сніг і мороз продовжують свої невдалі спроби знайти слабке місце в нашій обороні. Направляють піхоту та техніку в сторону позицій 14-ї ОМБр. Порівняно з попередніми кількома тижнями, ворог почав підвозити піхоту на рубежі танками та БМП. Спішуючись російські військові мають таку ж долю, як і їхня техніка", — сказала Надія Замрига.

Військовослужбовиця вважає, що кількість атак має зменшитися через погоду, але намірів перейти річку Оскіл росіяни не полишать.

"Погода симетрична як для нас, так і для росіян. Коли є можливість працювати аеророзвідці, вона працює з обох сторін. Куп'янськ та Куп'янськ-Вузловий цікавлять ворога найбільше, тому вони продовжуватимуть. Зважати на погоду можна, але не на фронті. Тут не має поганої чи гарної погоди, тут є завдання, які військові виконують попри погоді умови", — говорить Замрига.

Сирський — про ситуацію на Куп'янському напрямку

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський 21 листопада повідомив у Telegram, що росіяни продовжують на Куп’янському напрямку наступальні дії.

"Для штурмів українських позицій на усіх напрямках російські окупанти продовжують використовувати підрозділи шторм Z, шторм V, які сформовані з ув’язнених та військових штрафників. Противник намагається вийти до населеного пункту Синьківка, Харківської області, щоб продовжити наступ на місто Куп’янськ. Наші захисники відбивають всі спроби на даному напрямку", — сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок