В Одесі планують створити новий маршрут для автобусів, які подарував Регенсбург

В Одесі планують створити новий маршрут для автобусів, які подарував Регенсбург

автобуси, автобуси від Регенсбурга
Автобуси, які Одеса має отримати від Регенсбурга. . Фото: Одеська міська рада

В Одесу почали прибувати перші автобуси, які подарувало німецьке місто Регенсбург. Для них планують створити новий маршрут, який з’єднає житловий масив Котовського та центр Одеси.

Про це 19 листопада повідомив депутат Одеської міської ради та голова транспортної комісії Петро Обухов.

Німецьке місто-побратим подарувало Одесі десять 18-метрових автобусів з низькою підлогою. За словами Петра Обухова, вони вживані, але запас ресурсу мають приблизно на 400 тисяч кілометрів, чого має вистачити на десять років експлуатації. Для них планують створити новий маршрут, додав депутат.

"У мерії планують створити новий маршрут і запустити ці автобуси з вулиці Паустовського по вулиці Семена Палія, Миколаївській дорозі, далі по Пастера до Преображенської з кінцевою на розі Преображенської і Софіївської. І далі назад на Паустовського. Нарешті вулиця Семена Палія отримає нормальний громадський транспорт, не маршрутки", — розповів Петро Обухов.

На думку депутата, цей маршрут може запрацювати до Нового року. Необхідна інфраструктура, зокрема виділені смуги для громадського транспорту, є на більшій його частині.

"Там вже зроблена смуга громадського транспорту, і така ж смуга є на Миколаївській дорозі. На вулиці Пастера заторів не буває, тож цей автобус буде їздити швидко і буде комфортним. Я думаю, що інтервал руху буде досить великий, це не буде кожні 2-3 хвилини, але це вже щось", — уточнив Обухов.

Про те, що Регенсбург планує передати Одесі 10 автобусів, стало відомо в жовтні 2023 року.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок