ВАКС заочно взяв під варту сина експершого заступника секретаря РНБО

ВАКС заочно взяв під варту сина експершого заступника секретаря РНБО

ВАКС заочно взяв під варту сина експершого заступника секретаря РНБО
. Фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд заочно заарештував сина колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони у справі про розкрадання 13 мільйонів гривень "Укрспецекспорту".

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

"Слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та обрав запобіжний захід одному з підозрюваних у справі щодо завдання ДК "Укрспецекспорт" (що входить до сфери управління держконцерну "Укроборонпром") збитків на майже 13 мільйонів гривень, а саме особі, близький родич якої обіймав посаду в РНБО", — мовиться у повідомленні.

Суд задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та обрав указаній особі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як зазначається, після затримання особи та доправлення до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

6 жовтня Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили підозру колишньому директору ДК "Укрспецекспорт" і сину експершого заступника секретаря РНБО в організації та зловживанні службовим становищем, що завдало збитків державі на суму майже 13 мільйонів гривень.

На початок