МВС Росії оголосило в розшук Джамалу

МВС Росії оголосило в розшук Джамалу

Доповнено
МВС Росії оголосило в розшук Джамалу
Джамала. Фото: Аня Гончарова, надане пресслужбою співачки

Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації оголосило в розшук українську та кримськотатарську співачку Джамалу (Сусану Джамаладінову).

Читайте цей матеріал кримськотатарською

UPD: Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров висловив підтримку Джамалі та назвав такі дії російських правоохоронців переслідуванням.

"Росія, яка здійснюючи системну репресивну політику щодо кримськотатарського народу, позбавила волі багатьох кримських татар, оголосила Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і винесла вироки його керівникам, тепер оголосила про переслідування Джамали. Висловлюючи нашу підтримку Джамалі, впевнено заявляємо, що Росія, завдяки героїчній відсічі ЗСУ, українського народу, єднанню країн-союзників, невідворотно наближається до свого краху та розпаду", — написав Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

"Розшукується за статтею КК", — вказується у графі про підстави для розшуку у спеціальній картці у базі розшуку МВС РФ.

МВС Росії оголосило в розшук Джамалу
МВС Росії оголосило в розшук Джамалу. Фото: МВС РФ

За якою саме статтею ведеться розшук, у базі не зазначили.

У правоохоронних органах Росії додатково прокоментували російському інформагентству ТАСС, що розшук може бути пов'язаний зі справою про нібито поширення фейків про російську армію.

Це вже не вперший раз, коли Москва переслідує співачку. У квітні 2022 року Джамала увійшла до списку українських артистів, яким заборонено в'їзд до Росії на 50 років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок