"Від впевненості дій залежало моє життя та моїх побратимів": історія тероборонівця з Вінниччини

"Від впевненості дій залежало моє життя та моїх побратимів": історія тероборонівця з Вінниччини

військовий
Військовий на псевдо "Чапаєв". Фото: 120 бригада ТрО ЗСУ

"Перемога – це вільна незалежна Україна". Так каже військовий 120-ї бригади ТрО ЗСУ, молодший сержант на псевдо "Чапаєв". Чоловік захищає країну з початку повномасштабного вторгнення.

Історію оборонця опублікували на сторінці бригади у Facebook.

За професією захисник – муляр-штукатур. До повномасштабної війни був приватним підприємцем, виготовляв та перевозив бетонні вироби. 24 лютого 2022 року прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Чоловіка направили до 2-ї стрілецької роти окремого батальйону 120 бригади Сил ТрО ЗСУ та призначили на посаду стрільця.

Військовослужбовець має звання молодшого сержанта. Кращими курсами, які він пройшов, називає бойові дії, в яких брав участь у березні 2023 року.

"Сержант відіграє чи не найважливішу роль у сучасній армії, оскільки сержант найближчий до свого особового складу. Він переживає разом із військовими побратимами всі випробування, які трапляються на їхньому шляху. Миті радісних та сумних моментів. Навчання, побут, виховання, допомога – це короткий опис тих речей які виконують сержанти щодня", — сказав захисник.

Військовий брав участь в охороні та обороні важливих обʼєктів, здійснював інженерні роботи, ніс службу на блокпостах та був залучений до бойового чергування на посту візуального спостереження для виявлення повітряних цілей, чим допомагав нашим побратимам з ППО, йдеться у дописі.

"Від впевненості дій залежало моє життя та моїх побратимів": історія тероборонівця з Вінниччини
Фото: 120 бригада ТрО ЗСУ

З березня по квітень 2023 року виконував бойові завдання у Бахмуті Донецької області.

"Хоч і до цього у нас були навчання, але те пекло у Бахмуті стало найбільшим моїм досвідом. Там не було часу на роздуми, потрібно було діяти негайно. Від швидкості прийнятої інформації та впевненості дій залежало моє життя та моїх побратимів".

У ЗСУ пішов, каже, заради дружини, батьків, дітей, знайомих. Батько бійця також на службі у ЗСУ — у 59-й бригаді. Після завершення війни військовослужбовець мріє повернутися додому до сімʼї, відпочити, потрохи зібрати техніку та працювати на вільній українській землі.

"Особисто для мене перемога – це вільна незалежна Україна. Європейська держава нічим не гірша за Німеччину, Польщу, Францію. Діти, які граються на дитячих майданчиках, та усвідомлена нація без російської пропаганди", — сказав "Чапаєв".

На початок