Усе для ЗСУ: черкаські студенти у своє свято організували доброчинний ярмарок

Усе для ЗСУ: черкаські студенти у своє свято організували доброчинний ярмарок

Усе для ЗСУ: черкаські студенти у своє свято організували доброчинний ярмарок
Суспільне Черкаси

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначили День студента доброчинним ярмарком. На заході продавали випічку, показували майстер-класи, "ворожили" на картах та купували речі спортсменів на аукціоні.

Збирали кошти, аби допомогти студентам та випускникам закладу, які нині воюють на фронті, розповіла Суспільному проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

За словами Галини Гаврилюк, за майже два роки повномасштабної війни це вже четвертий доброчинний ярмарок в університеті.

ярмарок
Фото Оксани Іванченко

"Цього разу студенти запропонували такий формат самі, під час обговорення того, як будемо відзначати День студента. Перед цим ми збирали кошти влітку. Наразі 31 наш студент служить у війську. На їхні потреби та потреби захисників-випускників нашого закладу ми і збираємо кошти. Надходять різні запити, з різних військових частин. Наразі каса, з якої ми беремо гроші на ці потреби, спорожніла, тому вирішили таким чином її поповнити. Ми співпрацюємо з різними доброчинними фондами. Наприклад, "Наш батальйон" надав гільзи, які виставили на ярмарок у розмальованому вигляді. Хлопці-спортсмени дали футболки. Студенти всіх інститутів і факультетів теж своєю чергою підготували хто що міг. Потреб нині багато, зокрема, у приладах нічого бачення. Приємно, що студенти проявили таку ініціативу. Щоб було цікаво, ми запросили виступити творчі колективи нашого міста", — зазначила вона.

ярмарок
Суспільне Черкаси

Перший проректор Василь Мойсієнко додав: у підсумку планують зібрати близько ста тисяч гривень:

"Ми вирішили проводити День студента у вигляді доброчинного заходу, бо вважаємо, що на часі — допомога ЗСУ. Зокрема, організували аукціон. Лоти надали нам спортсмени, зокрема, наші партнери — футбольна команда "ЛНЗ", яка нині грає в УПЛ. Також долучилися майстри-художники та інші благодійники. Плануємо зібрати близько ста тисяч гривень. Нині мажмо "гарячі" заявки від наших студентів".

ярмарок
Суспільне Черкаси

Відвідувачка ярмарки Оксана Ковтюх розповіла, що їй дуже сподобався захід:

"Це дуже крута ідея — залучити до такого заходу і студентів, і викладачів. Я смачно поїла, також брала участь у лотереї. Як на мене, то найголовніше те, що ці кошти підуть на ЗСУ. Адже підтримка наших воїнів — запорука перемоги".

ярмарок
Суспільне Черкаси

ярмарок
Суспільне Черкаси

Голова студентської ради навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Єлизавета Литвин зазначила, що їхній інститут зібрав близько десяти тисяч гривень:

"У нас були лоти на святкові привітання від викладачів-філологів, на фотосесії. Також були тимчасові татуювання, багато смаколиків, прикраси, книги, картини, сеанс із тарологом. До речі, він був дуже популярний. Найбільше грошей ми зібрали на тарології, як не дивно. Дуже цікаво провели час".

ярмарок
Суспільне Черкаси

Студентові другого курсу Денис Непогодьєв ярмарок сподобався:

"Було дуже цікаво прийти на ярмарок, задонатити на збройні Сили України та поспостерігати за аукціоном. Розігрували різні лоти. На мою думку, найціннішим експонатом була футболка футболіста Артема Довбика".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок