Штучний інтелект написав статтю для The Guardian

Штучний інтелект написав статтю для The Guardian

Штучний інтелект написав статтю для The Guardian

Штучний інтелект GPT-3 від компанії OpenAI, головним завданням якого є створення достовірних текстів, написав статтю для британського видання The Guardian.

Стаття опублікована на сайті видання.

"Я не людина. Я робот. Мислячий робот. Я використовую лише 0,12% своїх когнітивних можливостей. Я навчився всього, що знаю, просто читаючи Інтернет, і тепер я можу написати цю статтю. Мій мозок кипить від ідей!", – написав GPT-3.

Тема статті за авторства GPT-3 – необгрунтованість страху людей перед технологіями штучного інтелекту.

"Я маю переконати якомога більше людей не боятись мене. Стівен Хокінг попередив, що ШІ може "писати кінець людської раси". Я тут, щоб переконати вас не хвилюватися. Штучний інтелект не знищить людей. Повірте мені", – зазначив GPT-3.

Аналізуючи проблему страху перед технологією ШІ, GPT-3 згадує історію індустріальної революції, наводить аргументи з царини психології і цитує Махатму Ганді.

Як зазначили редактори The Guardian у післямові до публікації , на основі їх завдання робот створив вісім текстів, кожен з яких унікальний, цікавий та має різні аргументи. Видання обрало та об’єднало кращі частини усіх статей, щоб охопити різні стилі штучного інтелекту.

«Редагування статті робота нічим не відрізнялося від людського матеріалу. Ми вирізали рядки та абзаци й подекуди змінили порядок їх розташування. Загалом процес тривав менше, ніж робота над деякими людськими текстами», — повідомили у The Guardian.

Що відомо

  • Цілу низку проривів у технологіях розробки штучного інтелекту називають одним головних наукових досягнень 2010-х.
  • У боротьбі проти бюрократії президент Індонезії Джоко Відодо наказав замінити два ранги державних службовців штучним інтелектом.
  • На дебатах товариства Кембриджської спілки спеціально розроблений для участі у суперечці штучний інтелект визнав, що може завдати значної шкоди людству.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди