Житомирське "Полісся" в черговому матчі УПЛ перемогло команду "Металіст 1925"
Житомирське "Полісся" в черговому матчі Української Прем’єр-ліги перемогло команду "Металіст 1925" із Харкова. Житомир, 11 листопада 2023 року. Фото: ФК "Полісся"

11 листопада в домашньому матчі 14 туру Української Прем’єр-ліги футбольний клуб "Полісся" переміг харківську команду "Металіст 1925" із рахунком 2:1. За результатами цього матчу житомиряни стали одноосібними лідерами чемпіонату.

Матч відбувся на головному стадіоні Житомира. Гра розпочалася із запізненням на одну годину 20 хвилин через повітряну тривогу. Впродовж всього матчу йшов дощ.

Перший тайм

Харків'яни на 6 хвилині провели швидку атаку — пробили у дальній кут і м'яч влучив у стійку воріт.

На 10 та 12 хвилинах житомиряни створювали небезпечні моменти біля воріт гостей, харків’яни витримали атаки.

Перший гол матчу — на 14 хвилині у ворота ФК "Полісся" — 0:1.

Продовж першого тайму на полі травмувалися двоє футболістів.

На 22 хвилині житомиряни впродовж чотирьох хвилин лишалися у меншості — Євгеній Морозко отримав травму та покинув поле.

Наприкінці першого тайму команда "Металіст 1925" на дві хвилини залишилася в меншості — отримав травму Бека Вачіберадзе.

Чотири жовті картки показав арбітр гравцям впродовж першого тайму — по дві на кожну із команд.

Другий тайм

На 53 хвилині матчу після виконання "Поліссям" штрафного м’яч потрапив в поперечину воріт харків’ян.

За 10 хвилини після того Дмитро Шастал після подачі від Бені Макуана головою забиває м'яч у ворота "Металіста 1925". Рахунок зрівнявся — 1:1.

На 82 хвилині арбітр зафіксував фол з боку гравця харківського клубу Андрія Ткачука. В результаті призначено пенальні, яке реалізував гравець житомирського футбольного клубу Василь Грицук.

В результаті зустріч закінчилася із рахунком 2:1 на користь житомирян.