Бійка з працівником військкомату та ГУР знищило катери РФ — СУСПІЛЬНЕ | ДАЙДЖЕСТ

Бійка з працівником військкомату та ГУР знищило катери РФ — СУСПІЛЬНЕ | ДАЙДЖЕСТ

В Житомирі побили працівника військкомату, а у Львові військкоми силоміць затягнули чоловіка до авто. Успішна операція ГУР — в Росії стало на два десантні катери менше.

Чи повернуть в Україну сироту Богдана Єрмохіна, якого вивезли до РФ. Та що зі справою нардепа Дубінського, який незаконно виїжджав за кордон.

Більше про головні події 10 листопада — у дайджесті Суспільного "Несеться".

Що відомо про операцію ГУР у Криму 10 листопада

  • У ніч на 10 листопада у селищі Чорноморське в окупованому Криму уражено два російських швидкісних десантних катери. Вранці рятувальники розбирали завали казарми, по якій був приліт, а водолази почали роботу в морі. За інформацією джерел Суспільного, операцію провело Головне управління розвідки Міноборони України.
  • Згодом у ГУР офіційно підтвердили проведення спецоперації проти російських катерів проєкту 11770 (класу "Серна"), які російські війська активно використовували під час окупації острова Зміїний для перекидання військової техніки та десанту.
  • За даними української розвідки, окупанти розміщували на борту катерів зенітно-ракетні комплекси "Тор-М2" для мобільного прикриття свого війська на острові Зміїний та у Чорному морі.

На початок