Вінницькі ліцеїсти передали оборонцям Starlink

Вінницькі ліцеїсти передали оборонцям Starlink

Вінницькі ліцеїсти передали оборонцям Starlink
Фото: Вінницька міськрада

Учні вінницького ліцею №16 передали бійцям підрозділу Гвардії наступу "Сталевий кордон" Starlink, термобілизну та іншу допомогу. Закупили усе за гроші, зібрані в рамках акції "Замість квітів – донат на ЗСУ".

За словами директорки Світлани Стрельбицької, це не перша допомога, яку у закладі спрямовували на потреби військових. Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

"Цього разу отримали прохання про необхідність саме пристрою зв’язку, отож учні не роздумуючи вирішили, що спільними силами ліцею, ми зможемо закрити цю потребу", – сказала Світлана Стрельбицька.

Оскільки коштів вдалось назбирати більше ніж планували, окрім Starlink закупили ще термобілизну та іншу важливу допомогу.

"Вінницька молодь росте свідомою та цілеспрямованою, адже саме учні ініціюють такі збори коштів, і своїми гарними справами надихають нас, дорослих, пишатись такими українцями. Зокрема і двічі на місяць наші ліцеїсти відвідують "Військово-медичний центр Центрального регіону", де передають зібрану допомогу військовим, які перебувають там на лікуванні", – каже Світлана Стрельбицька.

На початок