"Особисто катував людей". У ГУР розказали деталі ліквідації Михайла Філіпоненка у Луганську

"Особисто катував людей". У ГУР розказали деталі ліквідації Михайла Філіпоненка у Луганську

Михайло Філіпоненко
Фото: ГУР/Telegram

В окупованому Луганську ліквідували депутата "народної ради" фейкової "Луганської народної республіки" Михайла Філіпоненка, раніше він керував "МВС" окупаційної влади та був причетний до організації катівень. Спеціальну операцію з ліквідації Філіпоненка українська розвідка провела спільно з представниками руху опору.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

"8 листопада 2023 року о 08:40 внаслідок вибуху автомобіля було ліквідовано так званого депутата так званої "Народної Ради ЛНР" від російської партії "ЛДПР" ― Михайла Філіпоненка", — йдеться у повідомленні ГУР.

"Внаслідок ранкового вибуху Філіпоненко загинув на місці".

В розвідці розповіли, що чоловік був причетний до організації катівень на окупованих територіях Луганської області, де "військовополонені та цивільні заручники зазнавали нелюдських тортур".

"Сам Філіпоненко особисто жорстоко катував людей", — наголосили у ГУР.

Філіпоненко раніше керував фейковим Міністерством внутрішніх справ терористичного утворення "ЛНР", мешкав у Луганську, розказали у ГУР.

У ГУР розказали деталі ліквідації Михайла Філіпоненка у Луганську
Фото: ГУР/Telegram

Що відомо про вибух авто депутата "ЛНР" Філіпоненко у Луганську 8 листопада

Вранці 8 листопада Слідчий комітет РФ повідомив, що в Луганську вибухнуло авто, в якому перебував Михайло Філіпоненко.

"Під днищем автомобіля відбувся вибух невстановленого вибухового пристрою, в результаті якого загинув Михайло Філіпоненко", — йдеться у повідомленні. За фактом вибуху у Луганську, повідомили у російському відомстві, порушили кримінальну справу за кількома статтями, зокрема, "терористичний акт".

На підрив авто у Луганську та смерть Філіпоненка написав також начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Колишній начальник "народної міліції ЛНР" отримав поранення, несумісні із життям. Будували фундамент "народної республіки" – під фундаментом і залишаться", — написав Лисогор і зауважив, що третій за рік такий випадок.

У вересні у "ЛНР" під час спецоперації СБУ підірвали очільника митниці та агента центрального апарату ФСБ Юрія Афанасьєвського, а травні у Луганську поранення дістав міністр "МВС" з "ЛНР" Ігор Корнет, у вересні торік загинув так званий генпрокурор Сергій Горенко під час вибуху в кабінеті.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок