Польща хоче взяти кредит у Південної Кореї на зброю — Reuters

Польща хоче взяти кредит у Південної Кореї на зброю — Reuters

ЗМІ
Польща зброя, Анджей Дуда
Президент Польщі Анджей Дуда під час військового параду, 15 серпня 2023 року, Andrzej Duda/Facebook

Польща хоче взяти кредит у Південної Кореї на 22 мільярди доларів, щоб придбати південнокорейські реактивні артилерійські системи і винищувачі.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела.

Двоє представників корейської оборонної компанії підтвердили план синдикованої позикиКредит, наданий декількома кредиторами одному позичальникові.. Двоє чиновників південнокорейських банків сказали, що кредити будуть, але не уточнили тип.

Обговорення є продовженням комплексної угоди про озброєння між двома країнами, підписаної минулого року, згідно з якою південнокорейські компанії постачатимуть танки, гаубиці та винищувачі. Ця угода вартістю 13,7 мільярда доларів стала найбільшою в Південній Кореї на сьогодні.

Представник оборонної компанії сказав, що якщо синдикованої позики для наступного запропонованого продажу буде недостатньо, "можуть бути інші заходи фінансування на шляху".

За даними Міністерства оборони Південної Кореї, у 2022 році оборонний експорт Південної Кореї склав близько 17 мільярдів доларів США, порівняно з 7,25 мільярдами доларів роком раніше, оскільки війна в Україні відкрила двері для експорту зброї з Сеула.

На початок