У Непалі стався сильний землетрус: загинули понад 120 людей

У Непалі стався сильний землетрус: загинули понад 120 людей

Оновлено
Землетрус у Непалі
Руйнування внаслідок землетрусу у районі Доті у Непалі, 9 жотвня 2023 року, фото: AP

Щонайменше 128 людей загинули та десятки отримали поранення в результаті сильного землетрусу на заході Непалу. Поштовхи відчули у столиці Індії.

Про це пише Reuters.

Національний сейсмологічний центр Непалу повідомив, що магнітуда землетрусу становила 6,4 бала.

Місцеві чиновники заявили, що не вдалося встановити контакт в районі поблизу епіцентру в Джаджаркоті, де проживає 190 000 людей. Місцеві чиновники заявляють про щонайменше 128 загиблих в двох округах. Понад 140 людей госпіталізовані,

"Будинки впали. Люди кинулися зі своїх будинків. Я перебуваю серед натовпу переляканих мешканців. Ми намагаємося знайти деталі збитків", — сказав представник поліції Сантош Рокка.

Агенство пише, що від землетрусу тряслися будівлі в Індій, зокрема, у столиці Нью-Делі, приблизно за 600 км від епіцентру. У соцмережах опубліковані відео, де люди вибігають з будинків. У деяких районах проводили евакуацію.

Землетруси в Непалі

Рівно місяць назад на заході Непалу стався землетрус. Тоді поранення отримали щонайменше 17 людей. У 2015 році внаслідок двох землетрусів у Непалі загинуло близько 9 000 людей. Цілі міста, багатовікові храми та інші історичні місця були перетворені на руїни, більше мільйона будинків були знищені, що коштувало економіці 6 мільярдів доларів.

На початок