Руслан Опалько, Ігор Якименко та Віталій Маслій із Полтавщини загинули на війні з Росією

Руслан Опалько, Ігор Якименко та Віталій Маслій із Полтавщини загинули на війні з Росією

Загиблі воїни з Полтавщини: Руслан Опалько, Ігор Якименко та Віталій Маслій
Pexels

Військовослужбовці із Миргородського та Кременчуцького районів захищали Україну від російського вторгнення і загинули. Це Руслан Опалько, Ігор Якименко та Віталій Маслій.

Загиблий воїн Руслан Опалько

Як розповів Суспільному речник обласного ТЦК та СП Роман Істомін, Руслан Опалько, мав звання старший сержант, служив на посаді командира бойової машини-командира відділення. 43-річний воїн поліг 29 жовтня. Це сталося під час обстрілу опорного пункту російськими військовими біля села Синьківка на Харківщині.

Руслан Опалько загинув на війні з РФ: що відомо
Військовий Руслан Опалько. Facebook-сторінка Великобагачанської селищної ради

На офіційній Facebook-сторінці Великобагачанської селищної ради повідомили, що проживав воїн у селі Бутова Долина. Працював у місцевому колгоспі, згодом ― комбікормовому заводі та у фермерському господарстві. Мобілізували чоловіка 21 листопада 2022-го року. У нього лишилися, зокрема, дружина, син та донька. Прощання із бійцем влаштували 2 листопада.

Загиблий воїн Ігор Якименко

Як розповів Суспільному речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін, Ігор Якименко з Миргорода мав звання штаб-сержант. 52-річний боєць поліг 20 жовтня поблизу села Новомихайлівка на Донеччині. Це сталося під час виконання бойового завдання.

Ігор Якименко з Полтавщини загинув на війні з Росією: хто це
Військовий Ігор Якименко. Миргородська міська рада

Як повідомили Суспільному у Миргородській міській раді, Ігор Якименко після закінчення школи три роки служив на флоті, а після армії ― у льотній частині. У січні 2022-го року чоловік підписав контракт із територіальною обороною.

Після 24 лютого 2022-го на передовій був сапером, розміновував території. За рік боїв жодного разу Ігор Якименко не був удома. У нього лишилися, зокрема, дружина, син, який теж захищає Україну, та двоє онуків. Точна дата прощання поки не відома.

Загиблий воїн Віталій Маслій

Віталій Маслій мав звання солдат, розповів Суспільному речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін. 52-річний боєць загинув внаслідок бойових дій. Це сталося 24 жовтня біля села Сергіївка Луганської області.

Віталій Маслій із Полтавщини загинув на війні з Росією: ким він був
Військовий Віталій Маслій. Facebook-сторінка Козельщинської громади

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці Козельщинської громади, Віталій Маслій проживав у селі Приліпка. На війні він був інспектором прикордонної служби, помічником гранатометника. Прощання з бійцем запланували на 3 листопада.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок