Втрати Волині: сповістили про загибель ще чотирьох бійців

Втрати Волині: сповістили про загибель ще чотирьох бійців

1 листопада в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волині: Марк Данилюк, Роман Цисельський, Микола Мороз і Павло Гасичак.

Марк Данилюк

2 листопада в Ковельській громаді прощатимуться з загиблим на війні військовослужбовцем Марком Данилюком. Водію-механіку було 22 роки.

Загинув боєць з Ковеля Марк Данилюк
Марк Данилюк.

Як повідомили у громаді, волинянин захищав Україну з червня 2022 року. Загинув біля села Роботине Запорізької області. Поховають Марка Данилюка на Алеї Героїв міського кладовища.

Роман Цисельський

У Підгайцівській громаді оголосили жалобу за загиблим на війні військовослужбовцем Романом Цисельським. Захиснику з села Струмівка був 41 рік.

Загинув боєць зі Струмівки Роман Цисельський
Роман Цисельський.

Відомо, що боєць загинув 30-го жовтня під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Роботине Запорізької області від несумісних з життям поранень.

Микола Мороз

29 жовтня в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області загинув військовослужбовець із села Ставки Микола Мороз, повідомили в Оваднівській громаді.

Полеглому захиснику було 46 років. У громаді оголосили жалобу, прощання з Миколою Морозом відбудеться завтра, 2 листопада.

Павло Гасичак

Про втрату також повідомили у Володимирській громаді — на передовій загинув 30-річний захисник Павло Гисичак.

Відомо, що під час бойових дій на Луганщині волинянин отримав множинні осколкові поранення, несумісні з життям. Дату прощання з Павлом Гисичаком сповістять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок