Бюджет участі 4.5.0: в Луцьку стартувало голосування за відібрані проєкти

Бюджет участі 4.5.0: в Луцьку стартувало голосування за відібрані проєкти

Доповнено

У рамках "Бюджету участі 4.5.0" в Луцьку 1 листопада розпочалося голосування за проєкти, які реалізують за кошти місцевого бюджету наступного року. До участі в конкурсі допустили 25 проєктів із 31 поданого на конкурс.

Як сказано на сайті міськради, один із авторів вирішив відмовитися від участі у конкурсі. Голосування, у якому можуть взяти участь лише жителі Луцька, триватиме 10 днів. Переможців, яких може стати 14, визначатимуть з 11 до 15 листопада.

Загальний обсяг фінансування — 3,5 млн грн. На максимальне фінансування у розмірі чверть мільйона гривень претендують 10 проєктів, 12 проєктів — від 249 до 200 тисяч гривень, три проєкти — від 195 до 185 тисяч гривень.

Голосування за проєкти "Бюджету участі" доступне за посиланням. Перелік усіх міських проєктів тут. Одна людина може підтримати п’ять вподобаних проєктів (після авторизації в системі).

Цьогоріч пріорітети проєктів — це підтримка Сил безпеки й оборони України, реабілітація постраждалих від війни та підготовка жителів громади до національного спротиву.

Довідково: Бюджет участі — процес взаємодії Луцької міської ради та її виконавчого органу з громадськістю, направлений на залучення жителів міської територіальної громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу частини міського бюджету через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів Луцької міської територіальної громади та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок