Помер зірка серіалу "Друзі" Меттью Перрі

Помер зірка серіалу "Друзі" Меттью Перрі

ЗМІ
Помер зірка серіалу "Друзі" Меттью Перрі
Меттью Перрі на вечірці "Чоловіки року" від журналу GQ 17 листопада 2022 року у Каліфорнії, США. Фото: АР

У 54 роки помер зірка серіалу "Друзі" Меттью Перрі. Тіло Меттью Перрі знайшли в суботу в його будинку в районі Лос-Анджелеса.

Про це повідомляє канал NBC News.

Представник актора та джерело в правоохоронних органах повідомили телеканалу, що Перрі помер у суботу внаслідок утоплення у своєму будинку в Пасіфік Палісейдс.

Перрі був найбільш відомий своєю роллю одного з основних акторів серіалу "Друзі", ситкому від NBC 90-х років.

Перрі було 24, коли він почав грати цю роль, і він знявся в 10 сезонах, а фінал охопив понад 52 мільйони глядачів у США, що зробило його найпопулярнішим телевізійним епізодом 2000-х років.

Починаючи з 1997 року актор боровся із залежністю від знеболюючих після аварії на гідроциклі. Пізніше він заявив, що не пам’ятає трьох років свого часу в "Друзях" і що витратив понад 9 мільйонів доларів на боротьбу із нею.

У 2022 році вийшла книга Меттью Перрі "Друзі, коханки та одна велика жахлива річ» (Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing), де актор розповів про свої проблеми з алкоголем та залежність від знеболювальних препаратів.

Що відомо про серіал "Друзі"

"Друзі" — популярний американський ситком про групу з шести друзів, що живуть у Нью-Йорку. З 1994—2004 роках було знято 236 серій, які демонструвалися на телеканалі "NBC". Серіал із великим успіхом демонструвався в різних країнах світу і за свої 10 сезонів на телебаченні дістав величезну кількість нагород, серед яких Еммі та Золотий глобус.

Майже через 20 років, у 2021 році на екрани вийшов фільм "Друзі: Возз’єднання". Виконавці головних ролей іменитого серіалу возз'єднуються для того, щоб відвідати місця зйомок свого шоу, яке вписане золотими літерами в історію американського телебачення.

На початок