Підозрюваного стрілка, який вбив 18 людей у штаті Мен, знайшли мертвим

Підозрюваного стрілка, який вбив 18 людей у штаті Мен, знайшли мертвим

Підозрюваного стрілка, який вбив 18 людей у штаті Мен, знайшли мертвим
Співробітники правоохоронних органів під час розслідування місця події масової стрілянини, штат Мен, США, 26 жовтня 2023 р., фото: АР

Роберт Кард — головний підозрюваний у масовій стрілянині в американському місті Льюїстоні у штаті Мен — був знайдений мертвим.

Про це повідомила губернаторка штату Мен Джанет Міллс, пише Associated Press.

"Поліція штату виявила тіло Роберта Карда в сусідньому населеному пункті Лісабон. Він мертвий", — сказала вона на пресконференції, додавши, що більше він не є загрозою.

Комісар Департаменту громадської безпеки штату Мен Майк Сошук сказав, що Карда знайшли о 19:45 біля річки Андроскоггін із, очевидно, самонанесеним вогнепальним пораненням. Конкретну адресу він назвати відмовився.

Поліція знайшла тіло Карда на переробному підприємстві, де він нещодавно працював.

40-річний Кард був резервістом армії США, який пройшов обстеження психічного здоров’я в середині липня після того, як почав поводитися хаотично під час навчання.

25 жовтня в американському місті Льюїстон у штаті Мен чоловік відкрив стрілянину, внаслідок якої щонайменше 18 людей загинули та 13 зазнали поранень. Його пошуки тривали три доби. Кард є головним підозрюваним у цьому злочині.

На початок