В Угорщині депутати облили червоною фарбою офіс прем'єра Орбана

В Угорщині депутати облили червоною фарбою офіс прем'єра Орбана

В Угорщині депутати облили червоною фарбою офіс прем'єра Орбана
В Угорщині депутати облили червоною фарбою офіс прем'єр-міністра Віктора Орбана. Фото: Facebook партії "Моментум"

Угорські депутати від опозиційної парламентської фракції "Моментум" у Будапешті облили червоною фарбою паркан біля офісу прем'єр-міністра країни Віктора Орбана.

Про це повідомили на сторінці політсили в Facebook.

"Ми облили його криваво-червоною фарбою, бо Орбан знову зрадив і плюнув в обличчя пам'яті героїв 1956 року. Він кинув їм виклик, посміхаючись з Путіним за кілька днів до [дня роковин] 23 жовтня. З воєнним злочинцем, який вписав у російські підручники, що у 1956 році [в Угорщині] була фашистська революція", — мовиться у заяві.

Що відомо про зустріч Орбана і Путіна

17 жовтня президент РФ Володимир Путін прибув до Пекіна для участі в міжнародному форумі "Один пояс — один шлях". Там він провів двосторонню зустріч з Орбаном. Прем'єр Угорщини став єдиним лідером країни-члена Євросоюзу, який відвідав форум або зустрівся з Путіним після вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року.

При цьому Орбан заявив, що Угорщина ніколи не хотіла протистояти Росії, навпаки, завжди планувала розширювати контакти. За його словами, відносини Угорщини з РФ багато втратили через так звану "спецоперацію" і санкції, але Будапешт намагається "врятувати все, що можна".

На початок