Одеську міськраду зобовʼязали привести до ладу 14 дитячих майданчиків

Одеську міськраду зобовʼязали привести до ладу 14 дитячих майданчиків

Одеську міськраду зобовʼязали привести до ладу 14 дитячих майданчиків
Дитячий майданчик в місті. Фото: Одеська обласна прокуратура

В Одесі суд зобовʼязав міськраду розробити та затвердити плани технічної інвентаризації та паспортизації 14 дитячих майданчиків, що можуть бути небезпечними для дітей.

Про це 20 жовтня повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Одеський окружний адміністративний суд визнав відсутність незатверджених планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків бездіяльністю та зобов’язав міську раду їх розробити. Дана справа дійшла до касаціїПеревірка судом третьої інстанції законності та обґрунтованості вироків і рішень суду, що набрали законної сили. й тільки після цього рішення окружного суду залишили в силі.

У суді прокурори довели, що така бездіяльність міськради призводить до безконтрольності за технічним станом елементів дитячих майданчиків та може завдати тяжких наслідків здоров’ю дітей.

До переліку потрапили майданчики розташовані у Преображенському парку, на Соборній площі, вулиці Балківській, сквері ім. Мечнікова, дендропарку "Перемоги", парку Шевченка та Старобазарному сквері. Відповідальність за вказані майданчики несе КП "Міськзерлентрест".

Також під час розгляду аналогічної справи щодо облаштування дитячих майданчиків у Хаджибейському районі міськрада добровільно виконала вимоги прокурора та затвердила план проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів доброустрою на території усього міста.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок