Суд арештував шість елітних автівок екс-нардепа

Суд арештував шість елітних автівок екс-нардепа

Суд арештував шість елітних автівок екс-нардепа

Державне бюро розслідувань знайшло шість елітних автомобілів у народного депутата 8 скликання, суд арештував транспортні засоби. Як повідомила пресслужба ДБР, обшуки відбулися 11 грудня.

"За результатами обшуків у народного депутата України 8-го скликання слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, виявлено шість елітних автомобілів. Ухвалою Печерського районного суду міста Києва на них накладено арешт", – йдеться у повідомленні.

У колишнього нардепа знайшли шість елітних автівок

Source: Оригінальне

За даними відомства, слідчі дії відбувалися в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливої легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом в сумі понад 200 мільйонів гривень.

За версією ДБР, у 2016 році народний депутат України здійснив підробку документів, зокрема договору купівлі-продажу цінних паперів та корпоративних прав із громадянами. Відомості про факт вчинення таких фінансових операцій та отримання у зв’язку із цим доходу були внесені до декларації кандидата у народні депутата України 8-го скликання.

У колишнього нардепа знайшли шість елітних автівок

Source: Оригінальне

ДБР не називає прізвище народного обранця. За повідомленнями ЗМІ, мова йде про Максима Микитася, який був народним депутатом попереднього скликання. Рух "Чесно" повідомляє, що Микитась є фігурантом дев'яти антикорупційних проваджень.

У декларації Микитася за 2018 рік вказано, що він володіє трьома автомобілями: Mercedes-Benz S 500 4 Matic, Range Rover (L405), Lamborghini Urus Suv. Дружина Микитася володіє автомобілем Mercedes-Benz S 500.

Микитась публічно не коментував арешт автомобілів.

На початок