У Сумах діти змагались у кросі просто неба

У Сумах діти змагались у кросі просто неба

У Сумах діти змагались у кросі просто неба
Фото: Суспільне Суми

Останні цьогорічні легкоатлетичні змагання просто неба відбулись у Сумах. Понад двісті спортсменів представляли на цих змаганнях п'ятнадцять спортивних шкіл області. У своїх вікових групах вони долали пів кілометра, один, два, три, чотири та шість кілометрів.

"Вони проводяться у нас у парковій зоні. Зазвичай змагання легкоатлетичні проводять на стадіоні. А це крос – і він проводиться в парковій зоні", — сказав перший віцепрезидент федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

У Сумах діти змагались у кросі просто неба
Фото: Суспільне Суми

На старт вийшли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Сум та Охтирки, Ромнів та Великої Писарівки, Лебедина та Тростянця, Конотопа, Кролевця, Кириківки, Стецьківки та Степанівки.

"Змагання потрібні для того, щоб діти могли себе проявити. Вони тренувалися. Хтось хоче відібратися на чемпіонат України (який зараз в Білій Церкві буде проходити). Хтось хоче показати-вибороти медаль, грамоту. Показати той результат на який він готувався протягом сезону, протягом літа ", — розповів тренер з м. Ромни Микола Савицький.

У Сумах діти змагались у кросі просто неба
Фото: Суспільне Суми

"Ті, хто біжить перший раз, вони ще не розуміють що це буде для них. Це їхній перший досвід такий. А ті, хто бігтимуть не перший раз – вони хочуть найшвидше пробігти і покращити свій час. Зраз вони намагаються думати про перші місця, кожен хоче стати першим", — сказала тренерка з м. Суми Ольга Якименко.

Єгор Кулик приїхав на змагання з Великої Писарівки, яку щодня обстрілюють російські військові. Іноді тренування скасовують через повітряні тривоги.

"Приїхав сюди бігати, перемагати. В таких тяжких умовах. Обстрілюють нас. Але ми тренуємося, їздимо в інші села, щоб тренуватися", — сказав учасник забігу Єгор Кулик.

"Ми приїздимо, щоб зробити старт, розбігатися, розім’ятися. Розраховую добігти й хотілось би стати першою", — сказала учасниця забігу (м. Ромни) Наталія Тищенко.

У Сумах діти змагались у кросі просто неба
Фото: Суспільне Суми

Перший забіг – дистанцію 500 метрів у дівчат 2012 року народження і молодше першою пробігла Анна Власенко з Конотопа.

"Я все одно думала, що я їх обгоню", — відразу після забігу сказала Анна Власенко.

"Емоції зашкалюють. Дівчинка 2013 року народження, нещодавно їй виповнилося десять років. Молодець", — резюмувала тренерка Анни Власенко (м. Конотоп) Ольга Паламарчук.

У підсумку юнаки й дівчата від 2012 року народження і молодші й до ветеранів розіграли 14 комплектів медалей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок