З 11 жовтня лікарні, дитячі садки та школи Сум зможуть вмикати опалення

З 11 жовтня лікарні, дитячі садки та школи Сум зможуть вмикати опалення

З середи, 11 жовтня, у Сумах дитячі садки, школи та лікарні можуть вмикати опалення. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це зазначили в Сумській міській раді.

"Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення почати з середи, 11 жовтня, подачу теплоносія до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, медицини, соціальної сфери, галузі культури за заявками їхніх керівників", - йшлося в повідомленні.

9 жовтня в освітніх закладах температура повітря у приміщеннях становила 14 – 16°C, 10 жовтня – на пів градуса нижче. Так є необхідність обігріву, насамперед дитсадків. Проте в стаціонарних відділеннях лікарень термометри показують не менше 20°C. Тож заклади медицини можуть поки не вмикати опалення, як зазначили в повідомленні міської ради.

Що відомо про погоду на Сумщині

  • Ранок 11 жовтня має бути найхолоднішим цього тижня. Проте 12 жовтня очікується підвищення температури повітря. Відносно тепла погода протримається до 18 – 19 жовтня, додав начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов.
  • У Сумському гідрометцентрі зазначили, що 11 жовтня на всій території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека — 5 клас.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок