Учні однієї з вінницьких шкіл передали гумдопомогу військовим на фронт

Учні однієї з вінницьких шкіл передали гумдопомогу військовим на фронт

Учні однієї з вінницьких шкіл передали гумдопомогу військовим на фронт
Передача допомоги для батальйону 171 від учнів ліцею №10. Фото: Вінницька міська рада

Вінницький ліцей №10 передав дві системи опалення, пакунки з солодощами, чаєм, кавою та особистими малюнками для батальйону 171. Збір допомоги для воїнів було спільним рішенням учнів та педагогічного колективу закладу.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

“Зараз ми дізнались про потребу в автономних дизельних обігрівачах. Буквально протягом тижня ми зуміли зібрати кошти на два обігрівача, аби вони зігрівали хлопців та дівчат, які стоять на обороні країни. Також передаємо різноманітні смаколики, вітальні листівки та малюнки, які зігріватимуть їм серце”, – розповіла директорка ліцею №10 Світлана Куца.

“Ми розуміємо, що в цей складний час військові роблять для нас усе, аби зберегти наші життя і водночас ризикують своїм здоров’ям та життям… Передати їм їжу, чай та каву – це найменше, що ми можемо зробити”, – розповіла учениця 11 класу Олександра Сосновська.

Вінницькі учні ліцею №10 передали військовим дві автономні системи опалення
Фото: Вінницька міська рада

Допомогу від педагогів та школярів отримував заступник начальника штабу 171 батальйону капітан Володимир Болюбаш. За його словами, він вражений від систематичної підтримки та допомоги вінницьких освітян.

“Не розповісти словами, наскільки приємно отримувати такі подарунки від школярів, тим паче, що наш батальйон після початку повномасштабного вторгнення сформувався в стінах цієї школи. Зараз вже почалась холодна пора року, отож саме такі автономні системи опалення потрібні для того, аби обігріти особовий склад, який продовжує обороняти Україну від окупантів. Тому дякуємо і учням, і педагогам, за допомогу й підтримку”, – зазначив Болюбаш.

Також, в рамках передачі допомоги військовим діти взяли участь у конкурсі стройової пісні, який традиційно відзначається у ліцеї. За словами директорки закладу, такий захід підсилює патріотичні почуття дітей до рідної країни.

На початок