Кількість загиблих через землетруси в Афганістані зросла до 2 445 людей

Кількість загиблих через землетруси в Афганістані зросла до 2 445 людей

Афганці шукають постраждалих після землетрусу в районі Зенда-Джан
Афганці шукають постраждалих після землетрусу в районі Зенда-Джан в провінції Герат на заході Афганістану, неділя, 8 жовтня 2023 рік. Фото: АР/Ebrahim Noroozi

Внаслідок сильних землетрусів, що сталися 7 жовтня на заході Афганістану, загинули понад 2400 людей.

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на адміністрацію руху Талібан, який контролює владу в країні.

Речник Міністерства з питань надзвичайних ситуацій країни Джанан Сайєк, заявив, що кількість загиблих зросла до 2 445 людей. Він також повідомив, що 1 320 будинків було пошкоджено або зруйновано.

Водночас зазначається, що кількість жертв ще остаточно не встановлена, адже постійно надходить інформація з більш віддалених частин країни, де важко організувати операції з надання допомоги й порятунку.

Понад 200 загиблих були доставлені до різних лікарень, повідомив представник департаменту охорони здоров'я міста Герат, додавши, що більшість з них — жінки та діти.

За даними Геологічної служби США, землетруси на заході Афганістану сталися за 35 км на північний захід від міста Герат, магнітуда одного з підземних поштовхів становила 6,3 бала.

7 жовтня в Афганістані сталася серія землетрусів, через що загинуло понад 2 тисячі людей, ще більш як 9 тисяч дістали травми.

На початок