Двоє людей загинули в катастрофі легкого літака в Південній Австралії

Двоє людей загинули в катастрофі легкого літака в Південній Австралії

Літак Cessna, ілюстративне фото АР
Літак Cessna, ілюстративне фото АР

Батько і син загинули внаслідок аварії легкого літака Cessna в Австралії.

Про це повідомило місцеве видання 7news.

За даними поліції, 50-річний пілот помер після того, як був доставлений до лікарні в критичному стані після катастрофи. 24-річний син пілота загинув на місці події.

Батько і син летіли в легкому літаку Cessna, коли він зіткнувся з лініями електропередачі і впав на поле поблизу невеликого містечка Кристал-Брук, приблизно за 200 км на північ від Аделаїди. Трагедія сталася після 16:00 за місцевим часом у неділю.

Слідчі з Австралійського бюро безпеки мають прибути на місце події, щоб з'ясувати причину катастрофи. У заяві, опублікованій у неділю, слідчі попросили свідків або будь-кого, хто має відеоматеріал літака, звернутися і допомогти розслідуванню.

"Слідчі з Австралійського бюро готуються надіслати на місце аварії групу фахівців з безпеки на транспорті, які мають досвід роботи з літаками, технічне обслуговування та техніку", — сказав представник бюро.

Прибувши на місце, вони проведуть низку заходів зі збору доказів, зокрема картографування місця, дослідження уламків і відновлення компонентів літака для подальшого дослідження в технічних приміщеннях бюро.

Дороги навколо місця аварії тимчасово перекрили, громадськість попросили уникати цього району.

Читати ще

На початок