Сполучене Королівство планує відправляти своїх в'язнів до Естонії

Сполучене Королівство планує відправляти своїх в'язнів до Естонії

ЗМІ
Лондон
Будівля британського парламенту, ілюстративне фото: Getty Images

Сполучене Королівство веде переговори з іншими європейськими країнами, серед яких Естонія, аби перевозити туди своїх вʼязнів.

Про це пише британська газета The Times.

Міністр юстиції Королівства Алекс Чокл у своїй промові сказав, що міністри змінять закон, щоб дозволити в'язням, засудженим в Англії та Уельсі, відбувати покарання за кордоном. Це зумовлено із нехваткою тюремних камер в країні.

Він розглядає, як інші країни орендували камери за кордоном у минулому, зокрема Норвегія та Бельгія. Вважається, що Естонія є однією з країн, з якою уряд Британії веде переговори. До того ж Чокл відвідував раніше Естонію.

За оцінками, до 2027 року кількість ув'язнених зросте з нинішнього рівня в 87 000 до 106 000. Попередні переговори з потенційними партнерами в Європі вже відбулися та тривають.

Які країни орендують вʼязниці за межами своїх територій

Норвегія орендувала тюремні камери у Нідерландів. Близько 650 ув'язнених, засуджених у Норвегії, відправили відбувати покарання у в'язницю Норгерхафен з 2015 по 2018 рік.

Бельгія також орендувала вільні тюремні приміщення в Нідерландах. З 2010 по 2016 роки там відбули покарання до 650 вʼязнів-іноземців.

На початок