Під Кабінетом міністрів одночасно відбулися два мітинги – проти закриття розважальних закладів через карантин і представників туристичної галузі проти заборони в'їзду в Україну для іноземців.
Як повідомив кореспондент Суспільного, загалом під Кабміном зібралося близько 100 людей. Більшість з них – представники туристичного сектору, які тримали плакати з написами "Моя робота = Моє життя", "Україна відкрита країна", "Нас вбиває не COVID, а неправильне керування".
Вони вимагали від Кабміну не закривати кордон для іноземців, адже кожного дня до України прибувало до 5 тисяч туристів, які витрачали приблизно 200 євро на день. Таким чином, за словами мітингарів, туристична сфера зазнає значних збитків і після завершення карантину не зможе функціонувати як раніше.

Біля Кабміну мітингують працівники туризму та розважальних закладів
"Ми пропонуємо внести зміни до постанови (Кабінету міністрів України – ред.) й дозволити громадянам країн "зеленої" зони, де кількість захворілих за останні 14 днів на 100 тисяч населення менша, ніж в Україні, дозволити в'їзд в Україну, з обов"язковим тестуванням", – розповів Суспільному учасник акції Антон Тараненко.
Окрім того, у протесті взяли участь працівники й власники розважальних закладів. До мітингарів виходив представник Кабміну.
За дві години мітинг завершився. Учасники акції пообіцяли повторити її за тиждень.
Що відомо
- У Києві близько 70 людей зібралися на акцію "Час НЕ лікує", намагаючись привернути увагу української влади та суспільства до наслідків російської агресії.
- 24 серпня у Києві під будівлею Офісу президента України відбувся мітинг учасників Ветеранської ходи, представників полку "Азов" та націоналістичної організації "Центурія", які вимагали звільнити фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.
- Згодом біля ОП розпочалась акція "Нічна варта правди", учасники якої вимагали закрити кримінальні провадження проти фігурантів справи Шеремета, а також відправити у відставку генпрокурорку Ірину Венедіктову.
- Після цього близько 40 учасників акції продовжили протест під будівлею Офісу генпрокурора. Деякі з них провели наступну ніч у наметах.