Україна має ресурси для знищення російської армії — Єрмак

Україна має ресурси для знищення російської армії — Єрмак

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Фото: ОПУ

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що наразі фіксуються хвилі дезінформації щодо війни, боєприпасів та здатності України далі перемагати на полі бою.

Про це Андрій Єрмак написав у Telegram.

"Відповідь на це доволі проста — Україні завжди буде чим знищувати російського противника. Росіяни справді хочуть заморозити війну, бо вони слабші, ніж були раніше", — йдеться у дописі керівника ОПУ.

Він наголосив, що задача української армії — звільнення територій нашої держави.

"У ЗСУ є успіхи на фронті, західна коаліція сильна, попри російську брехню. Ми працюємо з партнерами над посиленням санкцій. Росіяни не досягнуть свого, скільки б ресурсів вони не витрачали на створення паралельної реальності своєю машиною пропаганди", — зазначив Єрмак.

22 вересня Андрій Єрмак заявляв, що росіяни готують інформаційну кампанію, метою якої є дискредитація президента Володимира Зеленського та команди за кордоном.

Пропаганда РФ проти України

У Головному управлінні розвідки Міноборони 2 серпня поінформували, що російські політтехнологи підготували новий пакет брехні, розрахований на цільові аудиторії в Україні, США, Європі та Ізраїлі.

Мета всіх матеріалів єдина — переконати українців та союзників у безперспективності опору, посіяти сумніви й протистояння в антипутінській коаліції та створити враження, що є "важливіші" проблеми.

29 серпня в ГУР заявили, що Кремль затвердив 5 фейків проти України.

На початок