У Zoom можна буде редагувати документи

У Zoom можна буде редагувати документи

У Zoom будуть новіі функції і можна буде редагувати документи
Фото з відкритих джерел

Платформа Zoom додасть текстовий редактор до свого набору інструментів. Також  компанія експериментує з новими функціями.

Про це повідомляє Bloomberg.

“Zoom Video Communications Inc. додає текстовий редактор до свого набору інструментів та експериментує з новими функціями для зустрічей, оскільки стикається з жорсткою конкуренцією з боку Teams від Microsoft Corp”, — йдеться у повідомленні.

Спільне редагування документів, подібне до Google Docs від Alphabet Inc., буде доступне в Zoom 2024 року. Про це компанія оголосила у вівторок, 3 жовтня.

Як заявила директорка з виробництва Сміта Хашим, цей інструмент зможе включати інформацію та резюме, створені штучним інтелектом під час зустрічей у Zoom.

Хашим також заявила, що якість Zoom "на голову вища за всі інші". Вона додала, що хоча багато клієнтів мають ліцензії на кілька відеоконференцій, вони в основному використовують Zoom.

Щоб зберегти цю перевагу, компанія експериментує з деякими новими функціями. Про це свідчать останні патентні заявки. Один патент, виданий цього року, показує, що Zoom працює над додаванням інтерактивних віртуальних об'єктів у зустрічі для таких цілей, як реклама продуктів або навчання. Інший нещодавній патент стосується сканування "невербальних сигналів" учасників зустрічі і дає підказки, наприклад, пропонує зателефонувати тому, хто виглядає так, ніби хоче поговорити.

"Відбувається багато технічних інновацій", — сказала Хашим, відмовившись коментувати конкретні заявки.

У вересні Zoom представив функції штучного інтелекту, такі як підбиття підсумків дзвінків і написання повідомлень під час віртуальних дзвінків. Нові інструменти включені до платних тарифних планів без додаткової плати. Як пояснила Хашим, компанія хоче, щоб функції штучного інтелекту залишалися для користувачів безкоштовними.

Як відзначає Bloomberg, з 2020 по 2022 рік дохід компанії за фінансовий рік зріс більш ніж у п'ять разів — до 4,1 мільярда доларів, оскільки Zoom став важливим інструментом під час пандемії. Але цей вибуховий ріст закінчився, коли знову відкрилися офіси та посилилася конкуренція. Зараз аналітики очікують, що в найближчі квартали продажі зростуть менш ніж на 2%. Стратегія Zoom для відновлення зростання базується на наданні ширшого набору бізнес-інструментів за межами відеозустрічей, включаючи функції Workvivo — сервісу для комунікації співробітників, який компанія погодилася придбати у квітні.

На початок